HIKOKI UC18YSL3 Li-ion akkumulátor gyorstöltő, 14.4-18 V-36V
Az akció visszavonásig, illetve az akciós készlet erejéig érvényes!
Egységár (darab):
Cikkszám:
UC18YSL3
Márka:
HIKOKI
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Hikoki akkumulátor és töltő
Leírás
Hitachi (HiKOKI) UC18YSL3 akku töltő
  • A leggyorsabb töltő kategóriájában
  • Túlterhelési elleni védelemmel ellátott
  • 14,4 V, 18V és 36 V csúszótalpas (slide) Li-Ion akkumulátorok töltéséhez