HIKOKI Hitachi (HiKOKI) WR18DF-BASIC-HSC Akkus ütvecsavarozó 18V HITBOX kofferben (akku és töltő nélkül)
Az akció visszavonásig, illetve az akciós készlet erejéig érvényes!
Egységár (darab):
Cikkszám:
WR18DF-BASIC-HSC
Márka:
HIKOKI
Raktárkészletünkről azonnal elvihető!
Raktárkészlet:
Raktáron
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Hikoki akkus ütvecsavarozó
Leírás
  • Erőteljes megbízható teljesítmény 220 Nm nyomatékkal
  • Kompakt, könnyű gép
  • Ergonomikus felépítés, puha markolat a kényelmes munkavégzés érdekében
  • LED világítás
  • HITBOX 2-es kofferben
Akkumulátor, töltő nélkül!
Erőforrás akkus
Akku a csomagban nincs
Akku típusa Li-Ion
Akkufeszültség 18 V
Gépcsavar mérete M10-M16
Nagy nyomatékú csavar M8-M14
Max. meghúzási nyomaték 220 Nm
Üresjárati fordulatszám 0-2400/perc
Üresjárati ütésszám 0-3.200/perc
Szerszámbefogás 1/2 col
Teljes hossz 177 mm