HiKoki DS18DBL2-BASIC akkus szénkefe nélküli fúró-csavarozó (akku és töltő nélkül)
18 V, 136/62 Nm, 0-500/0-2100 ford/perc, RFC reaktíverő-szabályozás
Akku, töltő és koffer nélkül!
Az akció visszavonásig, illetve az akciós készlet erejéig érvényes!
Egységár (darab):
Cikkszám:
DS18DBL2-BASIC
Márka:
HIKOKI
Raktárkészletünkről azonnal elvihető!
Raktárkészlet:
Raktáron
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Hikoki Akkus fúró-csavarozóExtra Hikoki ajánlatokTavaszi ajánlatok
Leírás
  • Szénkefementes motor: a hagyományos motorhoz képest 40%-kal megnövelt élettartam.
  • Max. nyomaték: 62/136 Nm.
  • Könnyen kezelhető, könnyű, kompakt gép: gyors munkavégzés.
  • Elektronikus vezérlés (feed-back szabályozás).
Géppel szállított tartozékok:
  • oldalfogantyú
  • csavarozó bit
Műszaki adatok:
Furat Ø acélban/fában: 13 / 76 mm
Üresjárati fordulatszám: 0 - 500 / 0 - 2100 ford./perc
Max. forgatónyomaték: 62 / 136 Nm
Tokmányméret: 1,5 - 13 mm
Hosszúság: 204 mm