HiKoki BSL36A18X MULTI VOLT Li-ion akkumulátor, 36V, 2.5 Ah = 18V, 5.0Ah
BSL36A18X MULTI VOLT Li-ion akkumulátor, 36V, 2.5 Ah = 18V, 5.0Ah
Az akció visszavonásig, illetve az akciós készlet erejéig érvényes!
Egységár (darab):
Cikkszám:
380082
Márka:
HIKOKI
Raktárkészletünkről azonnal elvihető!
Raktárkészlet:
Raktáron
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Extra Hikoki ajánlatokTavaszi ajánlatok
Leírás
  • A MULTI VOLT akkumulátor kétszer akkora teljesítményre képes úgy, hogy sem a mérete, sem a tömege nem változott a 18 V-os 4.0, 5.0, 6.0 Ah akkumulátorhoz képest és az új 1 kW teljesítményosztályú MULTI VOLT gépeken kívül használható az összes eddig forgalomban lévő 18 V-os csúszótalpas HiKoki géphez is.
  • A MULTI VOLT akkut úgy tervezték, hogy teljesen kompatibilis legyen a 18 V-os csúszótalpas akkukkal és automatikusan változtassa a feszültségét a két érték között, 36V 2.5Ah vagy 18V 5.0Ah (BSL36A18X) a használni kívánt gépnek megfelelően.
  • Akkutöltöttség-kijelző.
Műszaki adatok:
Feszültség és teljesítmény: 36V 2.5Ah / 18V 5.0Ah
Akkumulátor típusa: Li-ion
Méret: 118 x 80 x 71 mm
Tömeg: 0,74 kg
Kompatibilis gépek: minden 18V-os csúszótalpas géppel és a MULTI VOLT 36V-os gépekkel