Barion Pixel
További termékeink
Kereső
Kiemelt termékcsoportok
Termékajánló
Főkategóriák

GYS GYSDUCTION AUTO BODY SHOP nagy teljesítményű indukciós melegítő

Csak rendelésre, speciális feltételekkel, hosszabb szállítási határidővel! Megrendelés előtt kérjük érdeklődjön a várható szállítási határidőről és a szállítási feltételekről!
Egységár (szett):
Bruttó: 713.666 Ft
Nettó: 561.942 Ft
Cikkszám:
048799
Márka:
GYS
Kosárba tesz

A termék az alábbi kategóriákban található:

Indukciós melegítők

Leírás

A GYSDUCTION AUTO egy nagy teljesítményű, azonnali indukciós hevítő készülék. Ideális karosszéria javításhoz, gépjárműszereléshez és karbantartási munkákhoz az alábbi feladatokra:
  • Ragasztók, emblémák és díszlécek eltávolítása.
  • Közvetlenül ragasztott autóüvegek eltávolítása a burkolatok sérülése nélkül (hátsó szélvédő, oldalüveg, panorámatető stb.).
  • Kőfelverődés-gátló bevonatok és tömítőanyagok eltávolítása.
  • Mechanikus alkatrészek meglazítása (csavarok, anyák, gyújtógyertyák, befecskendezők stb.).
  • Kisebb karosszéria horpadások javítása a fényezés sérülése vagy utólagos javítása nélkül.
 
Jellemzők:
Teljesítmény: 2400 W
Biztonság: azonnali fűtés láng nélkül.
Hatékonyság: csak a fém alkatrészeket melegíti fel, miközben védi a közeli részeket (nem kell eltávolítani a motor egyéb alkatrészeit).
Tisztítás: oldószer használata nélküli alkatrész eltávolítás.
Rugalmas feszültség: tápellátás 165 V és 265 V között.
 
AUTOMATA MÓD:
A készülék csak akkor indul el, ha a fém vastartalmú (alumíniumhoz vagy rézhez nem alkalmas). A készülék ezután automatikusan beállítja a fűtést, hogy elkerülje az alkatrész túlmelegedés miatti károsodását.
 
Bemenő feszültség: 230 V - 1 fázis
Szükséges hálózati biztosíték: >16 A
Teljesítmény: 2400 W
Hűtés: ventilátoros
Méretek: 215 x 353 x 270 mm
Súly: 7,2 kg
 
 
Szállítási terjedelem:
  • 1 db GYSDUCTION AUTO nagy teljesítményű indukciós melegítő
  • 3 db műanyag kaparó (051294): az induktorok kiegészítéseként a kaparók elengedhetetlenek a logók / emblémák, a kőforgács elleni védelem, stb. eltávolításához.
  • 1 db üveg induktor (053373): hegesztett fémlemezek lefejtésére és kavics védelem elégetésére a felmelegített kaparóval. Üveg eltávolítására is alkalmas (hátsó ablak, hátsó negyedlámpa, panorámatető, ...).
  • 1 db karosszéria induktor (053359): ragasztó és csík, valamint oldallécek gyors és egyszerű eltávolítása néhány perc alatt, sérülés nélkül.
  • 1 db horpadás egyengető induktor (054776): jégeső okozta könnyű karosszéria-horpadások javítására, kiküszöbölve a fényezés helyreállítását.
  • 1 db távvezérlő (055490): lábpedál
 
Külön megrendelhető tartozékok:
- 10 logószalag (051492)
- 10 védelem csavaros induktorhoz + ragasztó (053847)
- 5 védelem üvegtekercshez + ragasztó (053854)
Vonalkód: 3154020048799
Címkék, kulcsszavak: indukciós hevítő, indukciós melegítő
Kosár
A kosár üres
Felhasználó

Regisztráció

Termékajánló
ilmoszerszam.hu
Valuta
EURO Árfolyam
HUF valuta HUF 359.78 Ft
Stihl termékek