HIKOKI DH26PMC-HSC Fúró-vésőkalapács (cser.tokmány)+HITBOX
830W,;2,9J,;HITBOX
Az akció visszavonásig, illetve az akciós készlet erejéig érvényes!
Egységár (darab):
Cikkszám:
DH26PMC-HSC
Márka:
HIKOKI
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Hikoki Fúró-vésőkalapács
Leírás
DH26PMC-HSC Fúró-vésőkalapács (cser.tokmány)HSC
  • Kompakt és könnyű
  • Magas fúrási sebesség a még hatékonyabb munka érdekében
  • 3 üzemmód: ütve fúrás, fúrás és csak vésés
  • A puha markolat és oldalfogantyú tovább javítja a komfort érzetet
Leszállított tartozékok:
  • oldalfogantyú
  • mélységállító
  • szerszámkoffer
  • Modell verziók és árak: DH26PMC
  • Furat betonbanl: 26 mm
  • Betonban fúrókoronával: 50 mm
  • Acélban: 13 mm
  • Fában: 32 mm
  • Befogás: SDS Plus
  • Névleges teljesítményfelvétel: 830 W
  • Üresjárati fordulatszám: 0-1.1100/min
  • Ütésszám: 0-4.300/min
  • Egy ütés energiája: 2,9 J
  • Teljes hossz: 349 mm