HIKOKI CR18DA-BASIC-HITBOX 18V akkus orrfűrész (akku és töltő nélkül)
Egységár (darab):
Cikkszám:
CR18DA-BASIC-HITBOX
Márka:
HIKOKI
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Hikoki Orrfűrész
Leírás
• Szénkefementes motor
• Szerszámmentes lapcsere
• Kompakt és könnyű
• Kiválóan kiegyensúlyozott, kényelmesen használható
• Beépített LED világítás.
Műszaki adatok
• Csővágás max: 50 mm
• Üresjárati löketszám: 0 - 3,200/min
• Lökethossz: 13 mm