HIKOKI CR18DA-5AH akkus szénkefe nélküli orrfűrész (2 x 5.0 Ah Li-ion akkuval)
18 V, 0-3200 löket/perc, 2 x 5.0 Ah Li-ion akkumulátor
Az akció visszavonásig, illetve az akciós készlet erejéig érvényes!
Egységár (darab):
Cikkszám:
CR18DA-5AH
Márka:
HIKOKI
Raktárkészletünkről azonnal elvihető!
Raktárkészlet:
Raktáron
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Hikoki OrrfűrészTavaszi ajánlatokExtra Hikoki ajánlatok
Leírás
  • Szénkefementes motor.
  • Szerszámmentes lapcsere.
  • Kompakt és könnyű.
  • Kiválóan kiegyensúlyozott, kényelmesen használható.
  • Beépített LED világítás.
Szállítási terjedelem:
  • 2 x 5.0 Ah Li-ion akkumulátor
  • töltő
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati löketszám: 0 - 3200 löket/perc
Lökethossz: 13 mm
Csővágás max.: 50 mm