HiKoki CD3605DB-W2Z MULTI VOLT akkus fémvágó körfűrész (akku és töltő nélkül, kofferben)
36 V, Ø150 mm, 2600/4200 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
CD3605DB-W2Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus fémvágó körfűrészek
Leírás
  • A legerősebb akkus fémvágó körfűrész.
  • Kimagasló vágásmélység (58 mm).
  • Könnyen levehető, átlátszó fémforgács gyűjtővel ellátva.
  • Szikramentes hidegvágás.
  • Precíz, tiszta vágás.
  • Elektromos fék.
  • A géptest kialakításának köszönhetően könnyű a körfűrészlap cseréje.
  • Silent (csendes) mód: jobb hatékonyság, kisebb zaj.
  • Túlterhelés elleni védelem.
  • LED világítás.
  • Akkumulátor és töltő nélküli változat!
Szállítási terjedelem:
  • körfűrészlap
  • vezető
  • kulcs
  • saruvédő
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Fűrészlap méret: 150 mm
Üresjárati fordulatszám Power módban: 4200 ford./perc
Üresjárati fordulatszám Silent módban: 2600 ford./perc
Vágásmélység 90°: 57,5 mm
Méretek (BSL36A18 akkuval): 276 x 177 x 247 mm
Gép tömege (BSL36A18 akkuval): 3 kg
Gép tömege (BSL36B18 akkuval): 3,3 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra, 36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.