HIKOKI C3609DUM MultiVolt(36V) akkus körfűrész 235x30mm (akku és töltő nélkül)
Egységár (darab):
Cikkszám:
C3609DUM
Márka:
HIKOKI
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Hikoki akkus körfűrész
Leírás
Gyors fék: a fűrészlap azonnal megáll a kapcsoló elengedése után
Rúgásgátló védelem: minimalizálja a visszarúgás veszélyét
Hasítóék: megakadályozza a fűrészlap beszorulását, ezzel növelve a kezelő biztonságát
MULTI VOLT rendszer: intelligens akkumulátortechnológia 18 V és 36 V gépekhez, amely a legjobb teljesítményt és maximális szabadságot biztosítja a felhasználó számára
Lágy indítás: csökkenti a gépre és a felhasználóra ható indulási lökést
Feszültség 36 V
Tárcsa átmérő 235 mm
Furat átmérő 30 mm
Vágásmélység 0°/45° 86/62 mm
Döntési szög 45°
Méret 432x275x299 mm