HIKOKI AC18DA-BASIC-400ML akkus kartuskinyomó pisztoly (fugázópisztoly) (akku és töltő nélkül)
18 V, 3000 N, 400 ml-es tubus
Akkumulátor, töltő és koffer nélkül!
Az akció visszavonásig, illetve az akciós készlet erejéig érvényes!
Egységár (darab):
Cikkszám:
AC18DA-BASIC-400ML
Márka:
HIKOKI
Raktárkészletünkről azonnal elvihető!
Raktárkészlet:
Raktáron
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
ILMO Kiemelt heti ajánlatOtthon és Kert
Leírás
  • Kompakt, könnyű gép.
  • Patron űrtartalom 400 ml.
  • Sebességszabályozás.
  • Beépített LED világítás.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Max. tolóerő: 3000 N
Patron űrtartalom: 400 ml
Adagolási sebesség: 0 - 14 mm/sec
Automatikus irányváltás funkció: van
Beépített LED világítás: van
Teljes hossz: 782 mm (tartóval)